П'ятий (районний) фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!"

4 квіт. 2019
Конкурс

4 квітня 2019 року  на базі Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1  відбувся  П'ятий (районний) фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!". Конкурс проводився на виконання наказу  відділу освіти  Міжгірської райдержадміністрації  № 13 від 25.01.2019  року  та  з метою   відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів  декоративно-ужиткового мистецтва; сприяння забезпеченню освітньо-культурих потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської  молоді.

У конкурсі взяли участь команди  всіх закладів загальної середньої  освіти  району; представлено кращі роботи  гуртківців  районного центру позашкільної  освіти. Відповідно до Примірного положення  про П'ятий (обласний) фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!", затверджене наказом  департаменту № 6  15.01.2019 року, подано  роботи, виготовлені власними руками, прикрашені традиційними символами, притаманними регіону, що найкраще розкривали ідею конкурсу,  у номінаціях: «Писанка», «Тематична композиція  «Традиції пасхальних свят: від  давнини  до сучасності», «Великодній  рушник». Роботи  презентовано  в таких  техніках  виконання: традиційна писанка розтопленим воском (батикова техніка); «дряпанка»; «мальованка»; «зернівка»; писанка, прикрашена бісером; писанка,  виготовлена в техніці квілінг; писанка з глини.

На святі були присутніми педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти району, працівники  відділу освіти Міжгірської райдержадміністрації, начальник відділу освіти  Олексієнко Н.С., голова Міжгірської райдержадміністрації Юрик В.В., голова Міжгірської районної ради Щур В.М.,  представники районної преси.

Журі  конкурсу  переглянуло  експозиції та визначило переможців.