Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом

24 бер. 2019
День боротьби з туберкульозом

В Україні, попри позитивні, за словами медиків, зрушення у контролі за туберкульозом, рівень захворювання та смертності досі  на рівні епідемії. За даними ВООЗ, в Європі - 18 країн, серед яких і Україна, які відносяться до категорії країн з "високим пріоритетом" у боротьбі з туберкульозом. У цих 18-ти країнах, і в Україні зокрема, рівень захворювання на туберкульоз у 8 разів перевищує середній для решти Європи показник 9,2 осіб на 100 тис. населення, і становить 73 особи на 100 тисяч.

Враховуючи те, що ситуація з туберкульозом в Україні є однією з найгірших у Європі, а особливу небезпеку туберкульоз становить для дітей та підлітків, у закладах загальної середньої освіти району проводився місячник боротьби з туберкульозом. Метою місячника було підвищення  рівня  обізнаності дітей та підлітків щодо глобальної епідемії туберкульозу, способів її профілактики та лікування. Для учнів 9-11 класів було проведено  виховні години та інформаційно – профілактичні заняття, а також тематичний конкурс дитячих малюнків. Авторів найкращих трьох малюнків  було нагороджено грамотами.