22 січ. 2019
Соборність

День Соборності України  відзначається  у закладах загальної середньої освіти району щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення 100-річчя від Дня Соборності України організовано та проведено ряд заходів, а саме у шкільних  бібліотеках було проведено книжкові тематичні виставки літератури “Соборна Україна: від ідеї до життя”, відкриті виховні заходи «Нехай нерозмежованою останеться навіки…», «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Великі творці Соборності».

Школярі Келечинського НВК І-ІІ ступенів після урочистої лінійки поклали корзину квітів до пам’ятного знака Августину Волошину, що знаходиться на території села.