Конкурс Шевченка

17 лист. 2018
Конкурс

У суботу, 17 листопада, на базі Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний ) етап   ІX  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Перед початком конкурсу   учні  7-В класу (кл.кер Янчик Л.М.) представили літературно-музичну композицію «Єднаймо Україну Тарасовим словом». Привітала та побажала успіхів, перемоги  всім учням завідувачка  РМК відділу освіти Міжгірської РДА  Чепара Н.М.

Нехай вогонь його слова запалює в наших душах Віру, Надію, Любов до рідної землі і свого народу!

І став для нас Шевченко заповітом,

Безсмертним, як саме людське життя.

Ми будем славить перед цілим світом

Живе й святе Шевченківське ім’я!