Обласне свято до Дня матері

5 трав. 2018
День матері

Обласне свято до Дня матері

05 травня 2018 року  в ПАДІЮНі  відбулося  обласне свято  до  Дня матері за результатами конкурсу "Малюнок, вірш, лист до мами", на якому побували переможці ІІ (районного) етапу цього  Конкурсу  закладів загальної середньої освіти Міжгірського району: Дочинець Ангеліна, учениця 10 класу Пилипецької СЗОШ  ІІ-ІІІ ст., Цендра Емілія, учениця 8 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.Волошина, Богдан Богдана, учениця 7 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.Волошина; Буркуш  Мар'яна, учениця 9 класу Майданської ЗОШ І-ІІІ ст., Джахман Мирослава, учениця 8 класу Розтоківського НВК І-ІІ ст., Стець Тетяна, учениця 6 класу Негровецького НВК І-ІІІ ст. ім.В.Росохи. На свято запрошувалися вчителі, які підготували переможців Конкурсу та працівники відділу освіти.