Обласний інструктивно-методичний семінар

20 квіт. 2018
Семінар

20 квітня 2018 року в Міжгірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 відбувся обласний інструктивно-методичний семінар у рамках дослідно-експериментальної роботи „Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти”, учасниками якого стали вчителі початкових класів, заступники директорів з навчально-виховної роботи експериментальних закладів загальної середньої освіти та методисти районних (міських) відділів (управлінь) освіти Закарпатської області.
      У ході семінару директор школи Коваль М.В.  ознайомив з історією заснування школи, складу педагогічного та учнівського колективу, про роботу та успіхи навчального закладу. Окрему увагу приділив роботі вчителів пілотних класів. Привітати учасників семінару завітали начальник  відділу освіти Міжгірської  РДА Олексієнко Н.С. і  голова Міжгірської районної ради Щур В.М..  Надія Степанівна коротко ознайомила присутніх з мережею освітніх закладів району, їх наповнюваність, про технічне оснащення класів Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.  Василь Михайлович поінформував про найближчі плани щодо розбудови  школи: розширення площі спортивного залу, добудову корпусу № 3, де навчаються учні початкових класів та утеплення фасаду.
      Учні 4 –А класу під керівництвом класного керівника Лолин Н.І.  і керівника хореографічної студії Марчук А.С підготували композицію «Танго», якою приємно вразили присутніх.
       Наступним етапом семінару було відвідування уроків з інтегрованого курсу „Я досліджую світ” з теми „Світ рослин”. Їх провели класний керівник учнів 1-Б класу Гутій М.А. та класний керівник учнів 1-В класу Могорита Н.І. Вчителі провели дослідження та спостереження за ростом і розвитком рослин, організували групову роботу, впроваджуючи інтегрований підхід на уроках.
     Після відвіданих уроків учасники  семінару  зібралися за круглим столом, у ході якого обговорили нові професійні ролі і завдання сучасного  вчителя в контексті концепції Нової української школи, особливості педагогіки партнерства: сутність, основні  принципи, розглянули Державний стандарт початкової освіти як основу конструювання навчальної програми.
     На завершення семінару практичний психолог школи Підберезька М.М. провела тренінг «Розвиток креативних здібностей педагогів», чим зуміла зацікавити присутніх і розкрити їх творчий потенціал.  Підвели підсумки семінару завідувач кабінету початкової, дошкільної  та інклюзивної освіти Закарпатського ІППО  Гордуз Н.О. та завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Міжгірської  райдержадміністрації  Чепара Н.М.