Нарада

18 груд. 2017
Нарада

18 грудня 2017 року на базі відділу освіти Міжгірської райдержадміністрації відбулась нарада завідувачів закладів дошкільної освіти, медичних сестер, кухарів,  на якій обговорено питання  харчування дітей дошкліьного віку  та здійснення патронату над дітьми.

Заступник начальника Міжгірського районного відділу головного управління  Держпродспоживслужби в Закарпатській області  Томаш Іванна Василівна  звернула увагу присутніх на створення належних та безпечних умов для перебування, виховання та навчання  дітей в закладах дошкільної освіти, навчально-виховних комплексах.  Директор районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Тимощук Наталія Миколаївна  та фахівець із соціальної роботи Метенько Руслана Іванівна   oзнайомили учасників  наради  з особливостями створення  та дільності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.  Методист районного методичного кабінету Шекета Марія Іванівна наголосила на необхідності проведення профілактичних  заходів  щодо  захворюваності  дітей  в зимовий період.