Методичний форум "Від творчого вчителя - до обдарованого учня"

12 груд. 2017
Методичний форум

Програма форуму

12 грудня в Міжгірській СЗОШ І – ІІІ ст. ім. А. Волошина пройшов методичний форум заступників директорів шкіл «Від творчого вчителя – до обдарованого учня».

Роботу форуму розпочала директор школи Гичка Оксана Володимирівна, яка виступила з презентацією навчального закладу «Наша школа вірить в чудеса».

Заступники директора школи Бундзяк Маргарита Едмундівна та Іванина Світлана Іванівна презентували роботу школи із всебічно обдарованою творчою особистістю. Поділилися роботою, яка   спрямована  на вибір таких форм, змісту, методів, засобів навчання та виховання, за яких розвиватиметься  творча  особистість.

У творчій майстерні педагогів присутні стали учасниками майстер – класу «Паростки дитячої обдарованості», який провела вчитель початкових класів Маркович Галина Іванівна.

Своїм презентаційним меседжем «А я роблю так…» з питання «Інноваційні технології в роботі з обдарованою молоддю» поділилася вчитель біології  Живчин Світлана Василівна, а учениця 11 класу Вегеш Яна продемонструвала захист екологічного проекту «Дослідження причин зменшення  іхтіофауни річки Ріка».

Відеопрезентацію спортивного конкурсу «Олімпійське лелеченя» підготувала вчитель фізичної  культури Дурунда Тетяна Михайлівна.

У ході екскурсії  школою керівникам закладів освіти були представлені виставки дитячих робіт, презентовано  роботи гуртківців та творчої майстерні учнів.

На завершення форуму  проведено інтелектуальну гру «Я знаю все» між 5-А і 6-А класами. Учні мали змогу перевірити свої інтелектуальні здібності. Перемогу вибороли  п’ятикласники.

Методичний захід дав можливість обмінятися думками, поділитися досвідом пошуку, розвитку та підтримки обдарованих дітей.