Відділ освіти Міжгірської райдержадміністрації

Спортивні пристрасті серед школярів

18 квіт. 2017
Відбулися спортивні змагання обласного рівня з волейболу та футзалу (шкільна ліга)

Цілий каскад змагань з волейболу та футзалу було проведено на спортивних майданчиках області.

Найсильніші волейбольні команди юнаків та дівчат області 4 березня в м.Ужгород, виборювали звання найсильнішого  в чемпіонаті Закарпатської області з волейболу серед школярів. Наш район був гідно представлений волейбольними командами юнаків та дівчат Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 (тренер В.М.Гриб) та волейбольною командою юнаків Торуньської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Дикун М.І.).

Вже багато років наші шкільні волейбольні команди очолює досвідчений тренер В.М.Гриб. За плечима цього наставника та його команд солідний список переможних виступів: дівчата – багаторазові чемпіони області, юнаки – постійні фіналісти обласних змагань. Із таким багажем і в цьому році нашим командам до снаги фінальний волейбольний олімп. І це підтвердили юні волейболістки, які не залишили жодного шансу своїм ровесникам з різних куточків Закарпаття. За підсумками змагань наша команда посіла перше місце. Юнаки (2003 р.н.) у цих змаганнях зайняли четверте місце.

Гідно виступили юні волейболісти Торуньської ЗОШ І-ІІІ ст., які за підсумками фінальних змагань чемпіонату області серед школярів 2004 року народження посіли п’яте місце.

Висока інтрига зберігалася під час проведення фінальних футбольних змагань чемпіонату Закарпатської області серед школярів з футзалу, які проходили 4 березня в м.Ужгород. Нашу команду представляли юні футболісти Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (тренер Ледней.Ю.В.). За плечима цієї досвідченої команди не один турнір районного, обласного, Всеукраїнського рівнів. У напруженій боротьбі за третє місце наші юні футболісти впевнено здолали команду Свалявського району.

Наші юні спортсмени були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками.