День відкритих дверей у військовій частині

22 лют. 2017
День відкритих дверей у військовій частині м.Мукачева

На виконання розпорядження голови Міжгірської РДА 07.02.2017  № 22 "Про проведення заходів національно-патріотичного виховання серед дітей та учнівської молоді" ,  з метою забезпечення високого рівня знань предмета "Захист Вітчизни" та військово-патріотичного виховання школярів 10 лютого 154 одинадцятикласники навчальних закладів Міжгірського району відвідали військову частину в м.Мукачево. Під керівництвом Міжгірського районного військового комісара підполковника Лущакевича Сергія Євгеновича старшокласники мали змогу ознайомитися з сучасними видами зброї та військовою технікою. Для підлітків у військовій частині військовослужбовцями був організований показ деяких військових дій підрозділів, школярами також було оглянуто казарми військовослужбовців. На завершення в кінотеатрі військової частини учні переглянули документальний фільм про оборону Дебальцева в лютому 2015 року. Юнаки щиро завдячують військовим за цікаву екскурсію.