Свято Соборності України

20 січ. 2017
Керівники району та учні Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 взяли участь у святі Соборності України

20 січня 2017 року в Міжгірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1  проведено захід, приурочений Дню Соборності «Моя суверенна Україна». У святі взяли участь заступники голови районної державної адміністрації  Юрик В.В., Вощепинець Г.Ф., начальник відділу освіти Міжгірської РДА Олексієнко Н.С., завідувач РМК відділу освіти Чепара Н.М., методист РМК Юртин М.М., керівники Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1. Ведучі свята Чолинець Ольга, Юрик Оксана, Цендра Вікторія провели історичний екскурс стежками здобуття Україною незалежності, прагнення народу до об’єднання Правобережної та Лівобережної України. Старшокласниками покладено квіти до пам’ятників Т.Г.Шевченку, В.С.Гренджі-Донському.