Відбувся районний етап конкурсу-захисту робіт учасників МАН

11 січ. 2017
11 січня 2017 року на базі Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся конкурс-захист наукових робіт юних манівців

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.11.2016 №1360 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році», наказу відділу освіти Міжгірської РДА від 22.12.2016 № 204 «Про проведення в районі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у 2016-2017 навчальному році» та з метою творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді району, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи 11 січня 2017 року  на базі Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся І (районний) етап конкурсу-захисту робіт у 12-ти відділеннях (літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; філософії та суспільствознавства;  історії; наук про Землю; технічних наук; комп’ютерних наук; математики; фізики і астрономії; економіки; хімії та біології; екології та аграрних наук). У конкурсі-захисті робіт взяли участь 74 учні з 18 загальноосвітніх навчальних закладів району. Журі Конкурсу визначили переможців та призерів у  секціях, кращі з яких представлятимуть молоду наукову команду району на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту. Бажаємо юним манівцям наступних наукових здобутків та перемог.