Конкурс імені Петра Яцика

29 лист. 2016
Відбувся районний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Українська мова – одна з найрозвиненіших у світі. Вона здобула міжнародне визнання – їй призначені перші місця (одне – з мелодійності, друге зі співучості). Але до цього наше Слово пройшло тернистим шляхом лихоліть і пригноблень. Саме тому ми повинні постійно прцювати над тим, щоб удосконалювати свою мову, розвивати її, прагнути зробити її ще більш відомою в світі.

Це лише стисло про ті слова, які минулої суботи промовляли зі сцени актової зали вихованці Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, учні 5-А класу, а також їх наставник  – Ганна Юріївна Росоха, вчитель української мови і літератури цієї ж школи. А вітали вони 168-х учасників  районного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,  учнів 3-11-х класів усіх шкіл Міжгірського району.

Літературно-музична композиція  «Нам плекати скарб одвічний  –  мову...», представлена міжгірськими школярами, неабияк додала творчого настрою конкурсантам, закликала ще більше  любити  рідне слово, рідний край, рідну державу. Від усіх учасників висловив подяку господарям сцени методист районного методичного кабінету Василь Михайлович Чепара. Адже така тепла дружня зустріч школярів-конкурсантів, без сумніву, додала їм інтелектуального та творчого натхнення. На завершення вітальної акції всі педагоги та гості бажали вихованцям перемоги в конкурсі.

Марина Шетеля, учениця 11 класу

Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст.№1,