День працівника освіти

3 жовт. 2016
День працівника освіти

30 вересня 2016 року  святкова зала Міжгірської районної державної адміністрації умістила представників усіх навчальних закладів району.

Хорегографічною композицією учнів Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ступенів ім..А.Волошина відкрилось свято освітян Міжгірщини.

На сцену вийшли ведучі Світлана Іванина та Галина Маркович… Найочікуваніше свято всіх освітян Міжгірського району розпочалось.

З чудовими вітаннями та музичними подарунками до своїх любих учителів звернулися учні загальноосвітніх, позашкільних закладів району.

Сотні вітань зі сцени великої зали линули в адресу педагогів всієї Міжгірщини напередодні професійного свята.  Зі щирими словами вітання та нагородами до освітян району звернувся голова Міжгірської райдержадміністрації Василь Худинець Василь Іванович. Звучали вітання також від заступника голови РДА Вощепинець Ганни Федорівни.

Своїх колег теплими та щирими словами привітали  начальник відділу освіти Міжгірської райдержадміністрації Олексієнко Надія Степанівна, а також голова РК профспілки працівників освіти Бута Олена Йосипівна.

З нагоди професійного свята було  нагороджено працівників освіти подяками Міністерства освіти і науки України та  грамотами відділу освіти Міжгірської райдержадміністрації.

Майстерним виконанням пісень, танців і композицій щиро вітали освітян вчителька музичного мистецтва Ізківської ЗОШ І-ІІ ступенів Мар’яна Качайло, учениці Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.ім.А.Волошина Лія Бруско та Тетяна Чонка, Аліна Вегеш учень Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Костюк Іван,  ансамбль «Імпульс» гуртківців Міжгірського РБДТ, учнів Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Бажаємо всім освітянам творчого натхнення, задоволення від власної праці, особистого щастя і міцного здоров'я.