Обласний фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!"

23 квіт. 2016
фестиваль-конкурс

22-23 квітня 2016 року в м. Ужгороді проходив обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!». Мета зазначеного заходу – відродження, збереження українських традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді; залучення широкої громадськості до збереження культурної спадщини українського народу.

На обласний конкурс «Воскресни, писанко!» представлено роботи переможців районного етапу конкурсу, виготовлені власними руками, в таких техніках виконання: писанка розтопленим воском (батикова техніка), «дряпанка», «мальванка», «зернівка», писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена в техніці «квілінг», писанка, виготовлена з глини.